LNA700M6GBT — це підсилювач із високою лінійністю і ультранизьким рівнем шуму, виконаний у компактному екранованому корпусі для радіочастотного обладнання розмірами 29×24×12 мм.
Артикул: LNA700M6GBT Категорії: Вимірювання та випробування, Радіоконтроль та аналіз спектру
Опис
Малошумний підсилювач (МШП) має типове підсиення 20 дБ на частоті 1,95 ГГц, OIP3 +35 дБм при споживаному струмі 70 мА та коефіцієнт шуму 0,4 дБ. LNA може живитися від джерела напруги від +3,3 В до +5 В. Постійний струм подається через вихідний роз’єм SMA. Пристрій поєднує в собі Bias Tee та LNA із живленням постійним струмом через вихідний порт RF.
Характеристики:
  • Діапазон частот: від 700 МГц до 6 ГГц
  • Вихідна потужність P1dB: +22 дБм (CW)
  • Вихідна IP3: +35 дБм
  • Живлення постійним струмом: від +3,3 до +5 В
  • Робочий струм споживання: 70 мА.
  • Роз’єм SMA (мама) з нержавіючої сталі
  • Відповідає вимогам ROHS
  • Екранування від електромагнітних перешкод
Файли
LNA700M6GBT
lna700m6gbt.pdf
(1 Мб)
Схожі товари
BladeRF 2.0 micro xA4 SDR трансівер 47 МГц-6 ГГц 49 КЛЕ ПЛІС
BladeRF 2.0 micro xA9 SDR трансівер 47 МГц-6 ГГц 301 КЛЕ ПЛІС
Розмір ПЛІС
301 КЛЕ
LibreVNA Векторний аналізатор ланцюгів 100 кГц - 6 ГГц
N штир OSLT польовий калібрувальний набір для VNA
Шасі для LibreVNA з розʼємами N гніздо
LiteVNA 64 Портативний векторний аналізатор ланцюгів 50 кГц - 6,3 ГГц
Вимірювальний атенюатор 20 дБ
Вимірювальний атенюатор 30 дБ
Вимірювальний атенюатор 30 дБ
За запитом
Weinschel
Перейти
      • Інструмент для обробки кабелю
      • Навантаження, атенюатори, узгоджені еквіваленти антени 50 Ом
      • Автоматичні вимикачі
    • 19” шафи та аксесуари
      • Полиці для 19” шаф
      • 19” шафи