КІЛЬКА СЛОВ ПРО НАС

Невеликий вступ

Компанія «Селтек» є одним із найбільших постачальників антенно-фідерного обладнання, вимірювальної техніки, техніки радіоконтролю та супутніх виробів. Обладнання, що постачається нами, є необхідною складовою для стійкої та безпомилкової роботи мереж мобільного зв’язку та інших видів радіозв’язку.

У даному розділі Ви зможете ознайомитись з історією компанії Селтек, а також представляємо до Вашої уваги наш список замовників.

Історія компанії

Компанія Селтек розпочала своє існування з 1999 року. Одночасно з цим розвивався напрямок постачання антенного обладнання широко відомої німецької компанії Kathrein. Компанія «Селтек» стала єдиним офіційним торговим партнером Kathrein на українському ринку. Висока якість, відмінний сервіс та чудові умови співпраці дали можливість українським операторам мобільного зв’язку працювати з найвищими стандартами в галузі антенних технологій.

Надалі компанія міцно утвердилася як постачальник високоякісного кабельного обладнання для мереж радіозв’язку та телерадіомовлення. Селтек є торговим партнером фінської компанії Draka NK Cables Ltd. — однією з провідних світових виробників кабельної продукції.

Радіочастотні роз’єми, адаптери та ін. відповідні вироби представлені німецькою компанією «Telegёрtner», всесвітнім лідером виробництва даної продукції. Вироби компанії відрізняються високою якістю виконання, стійкими експлуатаційними характеристиками та, як наслідок, масовим запитом. Ноу-хау розробок компанії, політика дотримання відповідності вимогам високої якості продукції дозволяють здійснювати процес безперервного вдосконалення виробів, що випускаються.

Елементи кріплення кабельних трас виробництва італійської компанії «FI.MO.TEC. ShA» («FIMO»), давно зарекомендували себе як висококласні вироби та знайшли значну низку споживачів як у всьому світі, так і в Україні.

Вимірювальна техніка виробництва німецької компанії «Rohde & Schwarz», прилади та аксесуари до них не вимагають особливої ​​рекомендації, оскільки відомі у всьому світі як одні з найточніших, найнадійніших і найпростіших в експлуатації.

Перехідні РЧ-кабелі (джампери) представлені англійською компанією «Quadrant Connections Limited» і давно та успішно використовуються українськими операторами мобільного зв’язку та організаціями-підрядниками з будівництва сайтів мобільного зв’язку.

Наші замовники

Нашими замовниками є:

Оператори мобільного зв’язку
Будівельно-монтажні організації об’єктів зв’язку
Виробники радіоелектронної техніки
Теле-радіомовники