LNA600M6GFGBT — це підсилювач із рівномірним коефіцієнтом підсилення, високою лінійністю і наднизьким рівнем шуму, виконаний у компактному екранованому корпусі для радіочастотного обладнання розмірами 29×24×12 мм.
Артикул: LNA600M6GFGBT Категорії: Вимірювання та випробування, Радіоконтроль та аналіз спектру
Опис
Малошумний підсилювач (МШП) забезпечує рівномірний коефіцієнт підсилення 2 дБ (пік до піку) у діапазоні від 3 до 6 ГГц. На частоті 5,5 ГГц підсилювач має типовий коефіцієнт підсилення 21 дБ, OIP3 +35,5 дБм при споживаному струмі 56 мА та коефіцієнт шуму 0,95 дБ. LNA може живитися від джерела напруги від +3,3 В до +5 В. Постійний струм подається через вихідний роз’єм SMA. Пристрій поєднує в собі Bias Tee та LNA із живленням постійним струмом через вихідний порт RF.
Характеристики:
  • Діапазон частот: від 600 МГц до 6 ГГц
  • Вихідна потужність P1dB: +19 дБм (CW)
  • +35,5 дБм при струмі 65 мА
  • Живлення постійним струмом: від +3,3 до +5 В
  • Роз’єм SMA (мама) з нержавіючої сталі
  • Відповідає вимогам ROHS
  • Екранування від електромагнітних перешкод
Файли
LNA600M6GFGBT
lna600m6gfgbt.pdf
(0.35 Мб)
Металевий корпус для bladeRF з двома розʼємами N гніздо
LibreVNA Векторний аналізатор ланцюгів 100 кГц - 6 ГГц
Шасі для LibreVNA з розʼємами N гніздо
LiteVNA 64 Портативний векторний аналізатор ланцюгів 50 кГц - 6,3 ГГц
      • Інструмент для обробки кабелю
      • Навантаження, атенюатори, узгоджені еквіваленти антени 50 Ом
      • Автоматичні вимикачі
    • 19” шафи та аксесуари
      • Полиці для 19” шаф
      • 19” шафи