LNA50M4GBT — це підсилювач із високою лінійністю і ультранизьким рівнем шуму, виконаний у компактному екранованому корпусі для радіочастотного обладнання розмірами 24×24×15 мм.
Артикул: LNA50M4GBT Категорії: Вимірювання та випробування, Радіоконтроль та аналіз спектру
Опис
Малошумний підсилювач (МШП) має типове підсиення 18 дБ на частоті 900 МГц, OIP3 +33 дБм при споживаному струмі 54 мА та коефіцієнт шуму 0,8 дБ. LNA може живитися від джерела напруги від +3 В до +5 В. Постійний струм подається через вихідний роз’єм SMA. Пристрій поєднує в собі Bias Tee та LNA із живленням постійним струмом через вихідний порт RF.
Характеристики:
  • Діапазон частот: від 50 МГц до 4 ГГц
  • Коефіцієнт шуму: типове значення 0,8 дБ на 900 МГц
  • Коефіцієнт підсилення: 18 дБ на 900 МГц
  • Вихідна потужність P1dB: +22 дБм (CW)
  • Вихідна IP3: +33 дБм
  • Живлення постійним струмом: від +3 до +5 В
  • Робочий струм споживання: 54 мА
Файли
LNA50M4GBT
lna50m4gbt.pdf
(0.33 Мб)
Схожі товари
BladeRF 2.0 micro xA4 SDR трансівер 47 МГц-6 ГГц 49 КЛЕ ПЛІС
BladeRF 2.0 micro xA9 SDR трансівер 47 МГц-6 ГГц 301 КЛЕ ПЛІС
Розмір ПЛІС
301 КЛЕ
LibreVNA Векторний аналізатор ланцюгів 100 кГц - 6 ГГц
Шасі для LibreVNA з розʼємами N гніздо
LiteVNA 64 Портативний векторний аналізатор ланцюгів 50 кГц - 6,3 ГГц
tinyGTC ZC412 Портативний двоканальний частотомір з GPS-опорою
Діапазон частот Діапазон частот
7 ГГц, 12 ГГц
      • Інструмент для обробки кабелю
      • Навантаження, атенюатори, узгоджені еквіваленти антени 50 Ом
      • Автоматичні вимикачі
    • 19” шафи та аксесуари
      • Полиці для 19” шаф
      • 19” шафи