LNA100M2GBT — це підсилювач із високою лінійністю і ультранизьким рівнем шуму, виконаний у компактному екранованому корпусі для радіочастотного обладнання розмірами 29×24×12 мм.
Артикул: LNA100M2GBT Категорії: Вимірювання та випробування, Радіоконтроль та аналіз спектру
Опис
Малошумний підсилювач (МШП) має типове підсиення 20 дБ на частоті 900 МГц, OIP3 +36 дБм при споживаному струмі 68 мА та коефіцієнт шуму 0,45 дБ. LNA може живитися від джерела напруги від +3,3 В до +5 В. Постійний струм подається через вихідний роз’єм SMA. Пристрій поєднує в собі Bias Tee та LNA із живленням постійним струмом через вихідний порт RF.
Характеристики:
  • Діапазон частот: від 100 МГц до 2 ГГц
  • Коефіцієнт шуму: типове значення 0,45 дБ на 900 МГц
  • Коефіцієнт підсилення: 20 дБ на 900 МГц
  • Вихідна потужність P1dB: +22 дБм (CW)
  • Вихідна IP3: +36 дБм
  • Живлення постійним струмом: від +3,3 до +5 В
  • Робочий струм споживання: 68 мА.
Файли
LNA100M2GBT
lna100m2gbt.pdf
(1.11 Мб)
Схожі товари
BladeRF 2.0 micro xA4 SDR трансівер 47 МГц-6 ГГц 49 КЛЕ ПЛІС
BladeRF 2.0 micro xA9 SDR трансівер 47 МГц-6 ГГц 301 КЛЕ ПЛІС
Розмір ПЛІС
301 КЛЕ
Металевий корпус для bladeRF з двома розʼємами N гніздо
N штир OSLT польовий калібрувальний набір для VNA
Шасі для LibreVNA з розʼємами N гніздо
LiteVNA 64 Портативний векторний аналізатор ланцюгів 50 кГц - 6,3 ГГц
tinySA Ultra 100 кГц - 6 ГГц Портативний аналізатор спектру
      • Інструмент для обробки кабелю
      • Навантаження, атенюатори, узгоджені еквіваленти антени 50 Ом
      • Автоматичні вимикачі
    • 19” шафи та аксесуари
      • Полиці для 19” шаф
      • 19” шафи