Компанія Роде та Шварц є світовим лідером у виробництві обладнання та систем для виявлення, пеленгування та аналізу радіосигналів. Основа успіху її приймачів, пеленгаторів, аналізаторів сигналів та антен – це використання новітніх технологій та багаторічний досвід роботи в цій галузі. Ми можемо запропонувати Вам наступну продукцію компанії ROHDE&SCHWARZ із цієї сфери:

Техніка радіомоніторингу виробництва Rohde&Schwarz широко використовується державними регулюючими органами. радіозв’язку та службами внутрішньої та зовнішньої безпеки. Ця продукція виготовлена ​​відповідно до жорстких вимог до техніки спеціального призначення та стандартів якості ISO 9001, ISO 14001.

Якщо обладнання, що Вас цікавить, не представлене на сайті, зателефонуйте нам за телефоном 0 800 448 884 і ми надаємо вичерпну консультацію з техніки, що Вас цікавить. Ми допоможемо Вам підібрати обладнання для радіомоніторингу і радіоконтролю, яке вирішить завдання, що постають перед Вами. Наші можливості значно ширші, ніж представлені на сайті.