Новини

Антени виробництва KATHREIN-Werke KG для автомобілів та засобів портативного радіозв’язку.

В даний час бурхливого розвитку сучасних засобів радіотехніки та електроніки, ефективно використовуючи свою мобільність і комфортабельність, автомобіль все більше набуває якості рухомого офісу. Для водія нерідко популярний у наш час мобільний зв’язок поєднується із засобами цифрового транкінгового радіозв’язку, наприклад, стандарту TETRA, GPS-навігацією та засобами звичайного, конвенційного радіозв’язку. Враховуючи високу мобільність транспортних засобів, а також різноманітність засобів радіозв’язку, що використовуються в них, німецька компанія KATHREIN-Werke KG виділяє особливий клас антен для автомобілів і засобів портативного радіозв’язку.

Особливістю даного типу обладнання є те, що:

1. Антени розраховані на експлуатацію в умовах жорсткого впливу навколишнього техногенного середовища та погодних умов.

2. Автомобільні антени мають універсальність виконання, поєднуючи в собі як кілька різних частотних діапазонів, так і різних систем зв’язку.

3. Враховуючи те, що вплив внесення монтажних змін до конструктиву автомобіля має бути мінімальним, багато антени виконані на основі їх кріплення до металевого кузова автомобіля за допомогою магніту.

Захисні особливості конструкції та висока якість матеріалів, що застосовуються, дозволяють значно збільшити термін служби антен.

Каталог антен для автомобілів та засобів портативного радіозв’язку можна завантажити з сайту виробника за посиланням:  http://www.kathrein.de/en/car/kataloge/download/9987149.pdf

Сайт виробника: http://www.kathrein.de