Новини

Тестування антенно-фідерного тракту базових станцій мобільного зв’язку (RBS)

За відгуками замовників ROHDE&SCHWARZ, портативний аналізатор спектру FSH3 є незамінним інструментом для розгортання та супроводу базових станцій мобільного зв’язку.

Широкий вибір базових і додаткових функцій, спрямованих на полегшення роботи інженера дозволять скоротити час і відповідно витрати. Серед найбільш корисних функцій відзначимо такі: отримання спектрограми у вибраному діапазоні частот, вимірювання відстані до пошкодження в кабелі (DTF), вимірювання відбитого сигналу, потужність (У каналі, TDMA, CDMA), вимірювання ширини смуги і т.д.

Аналізатор має висококонтрастний кольоровий дисплей 320х240 пікселів і може працювати до 4 годин від вбудованого акумулятора. Легкість і зручність завдання параметрів виміру не складно в освоєнні аналізатора. Параметри можна задавати безпосередньо маніпулюючи елементами управління на лицьовій панелі FSH3, так і через комплект ПЗ FSH View, що безкоштовно поставляється. Після проведення всіх необхідних вимірювань Ви з легкістю можете скласти звіт про виконану роботу, використовуючи збережені в аналізаторі спектрограми (до 100 кривих). Їх легко можна перенести як у вигляді картинок, так і даних на Ваш комп’ютер. Хочеться зауважити, що підключення ПК до аналізатора спектра відбувається за допомогою кабелю з оптичною розв’язкою (перетворення ел. сигналу з порту RS232 у світловий), що забезпечить відсутність впливу додаткових ел. магнітних полів на ланцюзі аналізатора.

У розділі “Корисні посилання” Ви можете знайти документ “Testing Mobile Radio Antenna System with FSH” (“Тестування антенних систем мобільного зв’язку з FSH”), що дозволяє освоїти принципи та методики вимірювань різних параметрів базових станцій мобільного зв’язку.

Тестування антенних систем мобільного зв’язку з FSH (1 909 кБ)