Репітери мобільного зв'язку

Розширення покриття стільникового зв'язку.

Широкосмуговий репітер GSM 900 – GB1S27P

Якщо Ви відчуваєте незручності від поганої якості стільникового зв'язку або його відсутності всередині приміщень, де проживаєте або працюєте, вирішити цю проблему, можливо, Вам допоможе застосування такого обладнання, як ретранслятор радіочастотного покриття мереж операторів стільникового зв'язку.

Репітер є спеціалізованим підсилювачем радіосигналів, що підсилює рівень вхідного сигналу від базової станції і рівень вихідного сигналу від мобільного телефону у напрямку базової станції мережі. Радіосистема на основі репітера складається з власне блоку репітера, донорної (у напрямку базової станції) антени і однієї або декількох сервісних (абонентських) антен, і набору радіочастотних кабелів, роз'ємів, розгалужувачів РЧ-тракту, сполучних, монтажних і погодозахисних елементів та ін. Кількість сервісних антен визначається розмірами і зміною необхідного простору покриття – кількома і обсягом ізольованих приміщень, їх плануванням і матеріалом конструкцій.

Репітери поділяються за стандартами мобільного зв'язку (GSM, DCS, UMTS, CDMA та ін), функціональності (широкосмугові, смугові або канальні), вихідної потужності, виду зв'язку з сервісними антенами або блоками (РЧ-тракт або оптоволокно).

Як правило, для індивідуальних абонентів найбільш підходящими є репітерні системи на основі широкосмугових або смугових репітерів з невеликим числом каналів з використанням з'єднань з антенами за допомогою радіочастотних кабелів.

Часті питання:

Чому вибирають у нас товари з групи Репітери стільникового зв'язку?

Гарантуємо якість наших товарів – кожне замовлення перед відправкою ми ретельно перевіряємо. Також гарантуємо швидкий сервіс - швидка та надійна Доставка товарів по Україні: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів та інші міста!

Чи можна проконсультуватися у вас перед покупкою?

Звісно! Ми надамо Вам кваліфіковану консультацію щодо вибору антенно-фідерного обладнання, вимірювальної техніки, техніки радіоконтролю та супутніх виробів, його монтажу. Селтек – команда професіоналів із багаторічним досвідом, яка знає та любить свою роботу.

Які ціни на Репітери стільникового зв'язку?

Діапазон цін доступний За запитом.