Радіоконтроль та радіомоніторинг

Для вирішення завдань радіоконтролю та радіомоніторингу ми пропонуємо як окремі ідеї - приймачі, пеленгатори, аналізатори сигналів та антени, так і комплексні програмно-апаратні технічні рішення для стаціонарного, мобільного та портативного застосування. У цій сфері ми широко використовуємо вироби компанії Роде та Шварц – світового лідера у виробництві обладнання та систем для виявлення, пеленгування та аналізу радіосигналів. Основа успіху її скануючих приймачів, автоматичних пеленгаторів, комплексів аналізу сигналів та унікальних антен - це використання новітніх технологій та багаторічний досвід роботи в цій галузі. Ми можемо запропонувати Вам наступну продукцію з цієї галузі:

Техніка радіоконтролю і радіомоніторингу, що поставляється нами, широко використовується державними регулюючими органами. радіозв'язку та службами внутрішньої та зовнішньої безпеки.

Якщо обладнання, що Вас цікавить, не представлене на сайті, зателефонуйте нам за телефоном 0 800 448 884 і ми надамо детальну консультацію з цікавої для Вас техніки. Ми допоможемо Вам підібрати обладнання для радіомоніторингу і радіоконтролю, яке вирішить завдання, що постають перед Вами. Наші можливості значно ширші, ніж представлені на сайті.